Kovošrot, sběrné suroviny, odpady Metal scrap

Demolice

V oblasti likvidací technologií a objektů nabízíme vysoce profesionální služby s důrazem na rychlost, ekologicky šetrný přístup, přizpůsobení se podmínkám a požadavkům zákazníka.
Úspěšně zvládáme i projekty náročné na nestandardní řešení v těžko dostupném terénním a výškovém prostředí.

Popis činnosti:

  •  provádíme demoliční práce v oblasti kovových konstrukcí, vyželeznění objektů, likvidace kovových hal a jejich částí určených k demolici, likvidace vyřazených strojních zařízení, výrobních linek apod.
  • umíme provádět demolice objektů, demontáže technologií a strojů natolik efektivně, že téměř ve všech případech je výnos vyšší než náklady spojené s vytěžením a odvozem materiálu. Zákazník se tedy nemusí o nic starat a dostane za odklizení nepotřebných objektů zaplaceno.

Popis možností:

  • k samotné likvidaci (demontáži) využíváme demontážní četu vybavenou mj. mobilními zásobníky kapalných technických plynů. Likvidované konstrukce nejprve upravíme na rozměry vhodné k následnému odvozu automobilovou dopravou a po přepravení materiálu do areálu firmy Metallplast - Recykling, s. r. o. se tento materiál následně roztřídí dle druhu a doupraví na požadované rozměry dle ČSN 42 0030.
  • Ve speciálních případech (zejména v případě bourání celých ocelových hal či kompaktnějších konstrukcí a v případech, kde není možno použít otevřeného ohně - autogenu) používáme k dělení materiálu demoliční bagr Caterpillar s demoličními nůžkami.

 

Kontakt:

+420 604 220 186

info@metallplast.cz

 

 

demolice

Obchod, demolice Ekologická likvidace autovraků
Na kole dětem Podporujeme Unicef

Stavíme, budujeme - první rok za námi....

... přečíst

100 let! Chceme vás opět potěšit!

... přečíst

Roztočili jsme pomocné šlapky

... přečíst

Chceš být s námi Na šrot?!

... přečíst

Nemohli jsme chybět! Veletrh práce 2016

... přečíst

firemní certifikáty mapka provozoven zelená firma mapka provozoven