Kovošrot, sběrné suroviny, odpady Metal scrap

Darovali jsme si "Daruj život"

 19.9. jsme oslavili 22. firemní narozeniny. Velmi netradičním dárkem byla přednáška Gábiny Hoškové z Českého registru dárců krvetvorných buněk, ve které jsme se dozvěděli vše o nutnosti, problematice a možnostech dárcovství při poruchách krvetvorby.

Vážení kolegové, velmi si vážíme Vaší účasti i pozornosti, kterou jste tomuto vážnému tématu byli ochotni věnovat při pátečním podvečeru. Osvěta dárcovství konaná v pivovaru byla premiérou nejen pro pivovar Na Rychtě, ale i pro návštěvu z IKEMu. Přípitek "na zdraví" pozbyl po přednášce nádechu běžného klišé a místním pivem jsme pak s radostí zapili, že v tomto "příběhu" stojíme na straně dárců (Jirka Sokol)  a potenciálních dárců. Bohužel ne všichni mají to štěstí. Děkujeme, že s námi pomáháte. I jen tím, že už více víte. Martina a Milan R.

Oslava Metallplast 22 let  Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let Oslava Metallplast 22 let

Obchod, demolice Ekologická likvidace autovraků
Na kole dětem Podporujeme Unicef

Stavíme, budujeme - první rok za námi....

... přečíst

100 let! Chceme vás opět potěšit!

... přečíst

Roztočili jsme pomocné šlapky

... přečíst

Chceš být s námi Na šrot?!

... přečíst

Nemohli jsme chybět! Veletrh práce 2016

... přečíst

firemní certifikáty mapka provozoven zelená firma mapka provozoven