Kovošrot, sběrné suroviny, odpady Metal scrap

Sběrné suroviny

Každý z nás se jednou za čas vrhne do velkého úklidu. Naleznete například starou, nepoužívanou autobaterii, různé kabely nebo barevné kovy. Nic z toho, co naleznete, neházejte do popelnic nebo na černou skládku. Přijeďte s tímto odpadem a nepotřebnými věcmi do našich sběrných surovin.

Sběrné suroviny máme ve 4 městech. Některé suroviny, které vykupujeme, se nedají vyrobit. Proto je jich málo, jsou vzácné a ve sběrných surovinách se vykupují. Materiál od vás vykoupíme, zpracujeme, roztřídíme a dále jej ekologicky zlikvidujeme. Některé suroviny dále zpracováváme a prodáváme na výrobu dalších, nových výrobků. Proto jsou sběrné suroviny, i ty naše, důležitým článkem ve výkupu a zpracování různých surovin.

Výkup odpadů

Vykupujeme kovový šrot, zkráceně kovošrot - ve všech našich pobočkách vykupujeme piliny a třísky železných, neželezných kovů, barevné kovy - měď, mosaz, bronz, hliník, olovo, zinek, železo, ocel, kabely, vyřazená elektrická zařízení. Pokud nějaký šrot máte, dovezte jej k nám. My jej vykoupíme a zpracujeme nebo zlikvidujeme.

Ekologická likvidace 

Všechny odpady a suroviny likvidujeme ekologicky. Řídíme se podle platných předpisů a dodržujeme všechny normy a pravidla pro likvidaci a ukládání surovin.

Nebuďte lhostejní k přírodě a veškerý odpad, suroviny, kovošrot nebo autobaterie nevyhazujte jen tak někde, raději vše dovezte k nám. V našich sběrných surovinách vám rádi poradíme a pomůžeme.

Obchod, demolice Ekologická likvidace autovraků
Na kole dětem Podporujeme Unicef

Stavíme, budujeme - první rok za námi....

... přečíst

100 let! Chceme vás opět potěšit!

... přečíst

Roztočili jsme pomocné šlapky

... přečíst

Chceš být s námi Na šrot?!

... přečíst

Nemohli jsme chybět! Veletrh práce 2016

... přečíst

firemní certifikáty mapka provozoven zelená firma mapka provozoven